SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

  • Günlük Bakım

    Sağlıklı saçlara sahip olabilmek için ilk adım saç derisinin uygun ürünlerle arındırılarak saç köklerinin tıkanmasının önlenmesi ve oksijen alabilmesini sağlamaktır. COSMED HAIR GUARD ürünleri tuz ve sülfat türevlerini içermeyen formülasyonu ile sağlıklı saçlara sahip olmanın ilk adımında sizlere yardımcı olurken, nemini kaybetmiş, işlem görmüş ve yıpranmış saçların keratin bütünlüğünün geri kazanımı ve korunmasına destek olur.

  • Kepeğe Karşı Bakım

    Saç derisinin çok kuru olması, hassas ve yağlı olması, yeterince sık yıkanmaması, çeşitli bakteri ve mantarların cilde yerleşimi gibi nedenlerle ortaya çıkan, kabaran, pul pul soyulan ölü saç derisi sorunu olan kepek için özel olarak formüle edilmiş olan COSMED HAIR GUARD Kepeğe Karşı Bakım Şampuanı, sülfat içermeyen formülü, anti-bakteriyel ve anti-fungal özelliği ile bakteri ve mantar kaynaklı olarak ortaya çıkan kepek sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

  • Dökülme Karşıtı Bakım

    Genetik faktörler, düzensiz beslenme, stres gibi sebepler ile saçlar zamanından önce dökülebilmektedir. Sağlıklı saçları korumak, saç dökülmesinin önüne geçmek ve yeni saç oluşumunun meydana gelebilmesi için saç köklerini güçlendirecek uygun ürünler kullanılması gerekmektedir. COSMED HAIR GUARD Yenileyici Şampuan ve Yenileyici Serum içeriğindeki çift etken madde ile saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler için geliştirilmiştir.